PlastPak 2017 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuar Açılışı

PlastPak 2017 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuar Açılışı


?PlastPak 2017? fuar etkinlikleri ile İzmir Gaziemir?deki ?Fuar İzmir? alanında 8-12 2017 tarihinde gerçekleşti. İzmir?e yaraşır, ülke ve bölge ekonomisine katkı sağlayacak bir fuar olarak ?PlastPak- Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı? TÜYAP, EGEPLASDER, PAGEV ve ASD  işbirliği ile düzenlendi. Ayrıca İZFAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası`nın değerli destekleri ile fuarımız PlastPak sektörünün en önemli ticaret merkezlerinden biri olmaya adaydır.

Fuar açılış töreninde, Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (Ege Plasder) Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Sn. Şener Gençer, Ambalaj Sanayicileri Derneği Başkanı (ASD) Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Zeki Sarıbekir, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme Eğitim Vakfı (PAGEV) Başkanı Sn.Yavuz Eroğlu, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkan Yrd. Sn.Erdoğan Çiçekçi  birer konuşma yaparak, plastik sektörünün genel durumu ile İzmir ve Ege Bölgesi`nin plastik ve ambalaj sanayisinde önemli bir pazar olduğunun altını çizdiler.

Fuarımıza yurtiçinden katılan çeşitli sektör firmaları stantlarını farklı illerden gelen ve yurtdışından gelen alım heyetleri ziyaret etmiştir. Fuar katılımcıları genelde yeni olması nedeniyle fuara az ama etkin ziyaretçi geldiğini, çeşitli iş bağlantıları yaptıklarını, verimli geçtiğini, fuarın gelecek vadettiğini, gelişme potansiyeli bulunduğunu ifade etmiştir.

Dernek Başkanı Sn. Erol Paksu, katılımcı firma stantlarını ziyaret ederek yeni teknolojiler hakkında bilgiler aldı ve firmalarla görüşme fırsatı buldu. 
» Sponsor Baglantilar