K Düsseldorf 2019 Plastik ve Kauçuk Ürünleri Fuarı

K Düsseldorf 2019 Plastik ve Kauçuk Ürünleri Fuarı


İZMİR ÇIKIŞLI  

K PLASTİK VE KAUÇUK FUARI

DÜSSELDORF/ ALMANYA

ZİYARET ORGANİZASYONU

Değerli Sanayicilerimiz ;

K Fuarı -2019 Almanya’nın Düsseldorf  şehrinde 16-23 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenmektedir.K Fuarı 3 yılda bir düzenlenen plastik ve kauçuk sektörünün en kapsamlı ve geniş fuarından biridir.

170.000 m² yi aşan sergileme alanı, 59 ülkeden 3.220’den fazla katılımcı firma ve 217.000’i aşan ziyaretçi sayısı ile sektörün en önemli organizasyonu olarak değerlendirilen fuarda; Plastik İşleme Makineleri, Ekipmanları, Plastik Ürünler, Plastik Üretim Makineleri, Plastik Teknolojisi, Plastik Kaplama, Kauçuk, Kauçuk İşleme Makineleri, Kimyasallar için tesisler ve makine endüstri, Ambalaj Sanayileri, Polimerler sergilenen ürünler arasındadır.

Turumuz 16 -19 Ekim 2019  İzmir çıkışlı olup, otel olarakta Düsseldorf`ta 4 yıldızlı otel seçilmiştir. Programımızda havalimanı ve fuar alanına transferleri grubumuza özel araç ile sağlanacaktır. Program boyunca tercümanlık ve rehberlik hizmetleri bulunmaktadır. Bu büyük fuar organizasyonu için Dernek üyelerimize özel fiyat hazırlanmıştır.

 

Bu önemli fuara ziyaretçi olarak katılmak isteyen sanayicilerimiz  ekteki bilgiler doğrultusunda katılım durumunuzu bildirmenizi önemle rica ederiz.  

Bilgi için dernek asistanı Mine ÇETİN’e info@egeplasder.org.tr  ve CEP 0552 428 88 56  ulaşmanızı  rica ederiz.


 


» Sponsor Baglantilar